Cennik

pHformula

pHformula to hiszpańskie laboratorium rodzinne, prowadzone przez farmaceutów i lekarzy od przeszło 4 pokoleń, dokładnie od 1898 roku. Od początku istnienia misją pHformula jest dostarczanie pacjentom innowacyjnych i najbardziej skutecznych rozwiązań do walki z różnorodnymi niedoskonałościami i problemami skóry.

Resurfacing obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry i w konsekwencji jej przebudowę – remodeling. Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie.

MECHANIZM DZIAŁANIA KWASÓW MEDYCZNYCH W RESURFACINGU pHformula

Dermatologiczny resurfacing pHformula gwarantuje oddziaływanie kwasów i innych substancji aktywnych obecnych w preparatach pHformula na cały profil skóry:

  • żywe warstwy naskórka
  • granicę skórno-naskórkową: okolicę warstwy brodawkowatej skóry właściwej
  • głębokie warstwy skóry właściwej oraz przydatki skóry (za pośrednictwem cytokin i mediatorów)

Działanie to możliwe jest dzięki zastosowaniu unikalnej, innowacyjnej metody transportu kwasów i substancji aktywnych w głąb skóry – wykorzystywanego wyłącznie przez pHformula nośnika i promotora przenikania.