Cennik

NIECHIRURGICZNA KOREKCJA KSZTAŁTU NOSA

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej w Gdańsku MEDSPA by Dr Kobylińska oferuje zabiegi nieoperacyjnej korekcji kształtu nosa kwasem hialuronowym. Zabiegi pozwalają na spektakularną poprawę kształtu nosa, skorygowanie garbów i nierówności, wyrównanie asymetrii, podniesienie/opuszczenie koniuszka nosa, wydłużenie nosa czy poprawę jego proporcji.

Podczas zabiegu nieoperacyjnej korekcji nosa kwasem hialuronowym wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty kwasu hialuronowego renomowanych marek. Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w naszym ciele, pełniącym rolę naturalnego spoiwa międzykomórkowego.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

  • miejscowe problemy skórne,
  • skłonność do powstawania blizn
    przerostowych,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
    czy też choroby układu immunologicznego,
  • nadwrażliwość na substancję zawarte
    w wypełniaczu (lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające).

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zabieg trwa około 30 minut, wykonywany jest przez lekarza dermatologa, specjalistę medycyny estetycznej. Podawany preparat zawiera substancje znieczulające. Rezultat zabiegu można obejrzeć natychmiast w lusterku. Efekty utrzymują się w zależności od indywidualnych uwarunkowań od 6 do 12 miesięcy.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Po wykonanym zabiegu należy zastosować się do zaleceń lekarza. O ile lekarz nie zaleci, należy unikać masażu skóry twarzy. Przez pierwsze dni nie należy korzystać z zabiegów w gabinetach kosmetycznych, w szczególności z zabiegów rozgrzewających. Zabieg za pomocą kwasu hialuronowego nie powoduje wyłączenia pacjenta z życia codziennego. Po zabiegu pozostać mogą drobne siniaczki, aczkolwiek pacjent może wykonać makijaż.