Cennik

REGENERACJA SKÓRY – KWAS HIALURONOWY Z KWASEM BURSZTYNOWYM

Kwas bursztynowy znajduje się w tkankach zwierzęcych, a także w roślinach na całym świecie. Blokuje wolne rodniki, umożliwia syntezę kolagenu i elastyny, poprawia reparację tkanki, działa antyoksydacyjnie oraz skutecznie regeneruje.
Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie obecną w organizmie człowieka. W najwyższych stężeniach obecny jest w oczach i stawach. Produkty kwasu hialuronowego są często stosowane w medycynie estetycznej, gdzie pozwalają na nawilżenie skóry, redukcję strat wody w skórze, wspomagają homeostazę komórkową i wewnątrzkomórkową, a także sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna.

Unikalna formuła pozwalająca na intensywną regenerację skóry to połączenie kwasu bursztynowego i hialuronowego, która umożliwia silne nawilżenie, ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry. Jest to zabieg wysoce liftingujący i pozwalający na rozjaśnienie kolorytu skóry.

Po pierwszym zabiegu pacjenci zgłaszają podwyższony poziom nawilżenia i ujędrnienia skóry. Zalecany przebieg czterech zabiegów poprawia koloryt i elastyczność skóry, wyrównuje jej konsystencję, zmniejsza zmarszczki z efektem anti-aging i liftingu. Procedura regeneracji skóry nie powoduje komplikacji, dlatego zaleca się ją we wszystkich grupach wiekowych jako zabieg odnawiający i zapobiegający starzeniu. Nie tylko zapewnia wspaniały efekt liftingu i anti-aging, ale także pomaga zdrowiej wyglądać po leczeniu trądziku, trądziku różowatego lub żył nitkowatych.

 

 POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

Innowacyjna marka z wysoko oczyszczonym kwasem hialuronowym w połączeniu z kwasem bursztynowym o podwójnym działaniu synergicznym.

 ODMŁODZENIE ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Pojedyncza procedura szybkiego wstrzyknięcia, która daje efekt całego kompleksu produktów do pielęgnacji skóry. Zabieg ma na celu rozwiązanie problemu “syndromu zmęczonej twarzy”. Kompensuje niedobór wilgoci; przywraca równowagę energetyczną skóry; przywraca naturalną barierę fizjologiczną, która chroni skórę przed negatywnymi skutkami środowiska i atakiem wolnych rodników, spowalnia proces starzenia się skóry; przyspiesza regenerację skóry po agresywnych zabiegach kosmetycznych.