Cennik

REGENERACJA SKÓRY – KWAS HIALURONOWY Z KWASEM BURSZTYNOWYM

Kwas bursztynowy znajduje się w tkankach zwierzęcych, a także w roślinach na całym świecie. Blokuje wolne rodniki, umożliwia syntezę kolagenu i elastyny, poprawia reparację tkanki, działa antyoksydacyjnie oraz skutecznie regeneruje.
Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie obecną w organizmie człowieka. W najwyższych stężeniach obecny jest w oczach i stawach. Produkty kwasu hialuronowego są często stosowane w medycynie estetycznej, gdzie pozwalają na nawilżenie skóry, redukcję strat wody w skórze, wspomagają homeostazę komórkową i wewnątrzkomórkową, a także sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna.

Unikalna formuła pozwalająca na intensywną regenerację skóry to połączenie kwasu bursztynowego i hialuronowego, która umożliwia silne nawilżenie, ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry. Jest to zabieg wysoce liftingujący i pozwalający na rozjaśnienie kolorytu skóry.

Po pierwszym zabiegu pacjenci zgłaszają podwyższony poziom nawilżenia i ujędrnienia skóry. Zalecany przebieg czterech zabiegów poprawia koloryt i elastyczność skóry, wyrównuje jej konsystencję, zmniejsza zmarszczki z efektem anti-aging i liftingu. Procedura regeneracji skóry nie powoduje komplikacji, dlatego zaleca się ją we wszystkich grupach wiekowych jako zabieg odnawiający i zapobiegający starzeniu. Nie tylko zapewnia wspaniały efekt liftingu i anti-aging, ale także pomaga zdrowiej wyglądać po leczeniu trądziku, trądziku różowatego lub żył nitkowatych.

Najnowsze preparaty stosowane do regeneracji skóry w medycynie estetycznej, których struktura oparta jest o kwas hialuronowy i kwas bursztynowy, to Xela Rederm i Electri.

XELA REDERM – POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

Innowacyjna marka z wysoko oczyszczonym kwasem hialuronowym w połączeniu z kwasem bursztynowym o podwójnym działaniu synergicznym. Instytut Hyalual zintegrował technologię High Purification (HP) i technologię Double Synergic (DST), aby stworzyć preparat o wyjątkowym działaniu: zwiększający napięcie tkankowe i elastyczność skóry, poprawiający kolor skóry twarzy (cienie, itp.), szyi, dekoltu i dłoni, pozwalający na korekcję zmian hiperpigmentacyjnych oraz na wypełnianie cienkich zmarszczek.

ELECTRI – ODMŁODZENIE ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Pojedyncza procedura szybkiego wstrzyknięcia, która daje efekt całego kompleksu produktów do pielęgnacji skóry. Zabieg ma na celu rozwiązanie problemu “syndromu zmęczonej twarzy”. Electri kompensuje niedobór wilgoci; przywraca równowagę energetyczną skóry; przywraca naturalną barierę fizjologiczną, która chroni skórę przed negatywnymi skutkami środowiska i atakiem wolnych rodników, spowalnia proces starzenia się skóry; przyspiesza regenerację skóry po agresywnych zabiegach kosmetycznych.