Cennik

POWIĘKSZANIE UST

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej w Gdańsku MEDSPA by Dr Kobylińska oferuje zabiegi powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego. Zabiegi pozwalają na uwydatnienie ust, korekcję zbyt wąskich warg, osiągnięcie pożądanego kształtu, powiększenie wargi górnej lub/i dolnej, zniwelowanie asymetrii. Podczas wykonywania zabiegów powiększania ust naszym priorytetem jest naturalnie wyglądający efekt.

Zabiegi modelowania ust przeprowadzamy także u pacjentów z medycznymi wskazaniami do wykonania zabiegów. Najczęściej są to wady wrodzone takie jak: rozszczep podniebienia, niedorozwój kości twarzoczaszki, stany pourazowe, niedowłady mięśni twarzy w wyniku porażenia nerwów – głównie dotyczy to nerwu twarzowego o różnej etiologii. Wskazaniem do zabiegu modelowania ust są powikłania w przebiegu zabiegów chirurgicznych, stomatologicznych, a także estetycznych.

Podczas zabiegu powiększania ust wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty kwasu hialuronowego renomowanych marek. Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w naszym ciele, pełniącym rolę naturalnego spoiwa międzykomórkowego. Wpływa na kondycję, zdrowy wygląd i sprężystość skóry.  Jedną z głównych cech kwasu hialuronowego
jest wiązanie wody, utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek, dzięki czemu usta po wykonanym zabiegu pozostają pięknie nawilżone, z brakiem skłonności do przesuszania.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

 • miejscowe problemy skórne (aktywny
  trądzik lub aktywna opryszczka),
 • skłonność do powstawania blizn
  przerostowych,
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  czy też choroby układu immunologicznego,
 • nadwrażliwość na substancję zawarte
  w wypełniaczu ( lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające).

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zabieg trwa około 15 minut, wykonywany jest przez lekarza dermatologa, specjalistę medycyny estetycznej. Iniekcja przebiega praktycznie bezboleśnie, podawany preparat zawiera substancje znieczulające. Podczas samego zabiegu pacjent odczuwa jedynie delikatne nakłucie. Rezultat zabiegu można obejrzeć natychmiast w lusterku. Efekty utrzymują się w zależności od indywidualnych uwarunkowań od 6 do 12 miesięcy.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Po wykonanym zabiegu należy zastosować się do zaleceń lekarza. O ile lekarz nie zaleci, należy unikać masażu skóry twarzy Przez pierwsze dni nie należy korzystać z zabiegów w gabinetach kosmetycznych, w szczególności z zabiegów rozgrzewających. Zabieg za pomocą kwasu hialuronowego nie powoduje wyłączenia pacjenta z życia codziennego. Po zabiegu pacjent może
wykonać makijaż.